Dviaukštis pastatas
Terasos
Židiniai 

Tamsūs kambarėliai butuose
Sandėliukai
Dvipusiai butai 


75  keturių kambarių butai
2.8 m aukščio butai
1 kaimynas
73 automobilių bekolonė saugykla po namu 


10 metų daugiabučių statybos praktika
8 pastatyti daugiabučiai

Įsteigtos daugiabučių namų bendrijos
Patikimas gyvenamojo būsto Kaune plėtotojas 


Garso ir termoviziniai bandymai 
"Architektų biuras G. Natkevičius ir partneriai" projektas


Vytėnų mikrorajonas
Patraukli ir palanki socialinė aplinka
Dideli žalieji plotai
Uždaras apie 20 arų vidinis kiemas

Autonominis programuojamas buto šildymas
20 cm storio pastato sienų šiltinimas
30 cm storio stogo šiltinimas


Šiluminių savybių ir akustikos tyrimai
Patekimas į automobilių saugyklą per laiptinę
Saugumo pojūtis (vaizdo stebėjimo kameros)
1 kaimynas aukšte (3 kaimynai laiptinėje)

apie projektą

"Vytėnų namai"

"Vytėnų namai" –  naujas butų projektas Kaune, skirtas vertinantiems gyvenimo mieste privalumus, tačiau norintiems įsikurti ir gyventi atokiau nuo miesto šurmulio. Patrauklių dydžių ir išplanavimų nauji butai yra pastatyti beveik 1 ha teritorijoje Vytėnų mikrorajone. Dviejų aukštų, keturių korpusų daugiabutyje suprojektuoti dviejų, trijų ir keturių kambarių butai. Korpusai sklype išsidėstę kvadratu, todėl gyventojai gali džiaugtis uždaru apie 20 arų dydžio vidiniu kiemu. Gyventojų patogumui statinio požeminiame aukšte yra įrengta automobilių stovėjimo vietos ir sandėliukai. "Vytėnų namai" yra pastatyti adresu - Nartavos g. 1, Kaunas.
Pastatytas daugiabutis simbolizuoja naujų butų kvartalo Vytėnų ir Nartavos gatvių sankirtoje statybos darbų pabaigą. Plėtojamame naujos statybos butų kvartale šiuo metu jau yra užbaigti statyti ir pilnai apgyvendinti trys daugiabučiai. 

"B" energinio naudingumo klasės namas

Pastatytam daugiabučiui yra suteiktas „B“ klasės energinio naudingumo sertifikatas. Tai užtikrina, kad gyvenamojo būsto šildymo išlaidos gyventojams bus mažesnės nei gyvenant žemesnės energinio naudingumo klasės daugiabučiuose.

Automoninis programuojamas dujinis buto šildymas

Butuose yra įrengta ekonomišką šildymą užtikrinanti autonominė dujinio šildymo sistema – kompaktiški dujiniai katilai. Autonominis dujinis šildymas yra vertinamas kaip vienas patraukliausių ir taupiausių būsto šildymo būdų. Kiekvieno buto gyventojas savarankiškai ir individualiai spręndžia, kada pradėti šildymo sezoną, kada jį užbaigti bei kokią temperatūrą palaikyti namuose. Mokėsite tik tiek, kiek patys sunaudosite - pagal buto dujų skaitiklio parodymus. Kiekvieno buto gyventojai taip pat gali individualiai reguliuoti ir paruošiamo karšto vandens temperatūrą. Didesnei būsto šildymo ekonomijai pasiekti kiekviename bute yra įrengti šildymo sistemos veikimo programavimo valdikliai, kurie leidžia automatiškai palaikyti skirtingas norimas vidaus temperatūras skirtinguose kambariuose skirtingu paros metu. Pvz. nakties metu arba tuomet, kai visi yra išvykę iš namų, šilumos poreikis ženkliai sumažėja, todėl tokiais atvejais ir naudinga, ir ekonomiška bute palaikyti žemesnę buto temperatūrą. Kad nereiktų kaskart nustatinėti vis kitą buto temperatūrą, už Jus tai atlika buto šildymo sistemos veikimo programavimo valdikliai.

Projekto finansinis partneris

 

Nauji butai Kaune

Pirkėjų pasirinkimui name suprojektuoti įvairaus dydžio ir išplanavimo butai:
  • kompaktiški dviejų kambarių butai iki 50 
  • erdvūs, 55  dviejų kambarių butai su terasomis
  • patraukliausi trijų kambarių, 72  butai su terasomis
  • lengvai iš keturių į trijų kambarių butus transformuojami 75 m² butai su terasomis
  • erdvus, 103  keturių kambarių butas
Butai kvartale "Vytėnų namai" skirti tiems, kuriems šilti ir kokybiški naujos statybos butai, erdvios butų terasos, autonominis dujinis butų šildymas, uždara ir saugi automobilių saugykla, cokoliniame namo aukšte įrengti sandėliukai, asfaltuoti privažiavimai ir asfaltuotos gatvės yra šiuolaikiško kokybiško gyvenimo standartas.

Butai Vytėnuose

Vytėnai - tai vienas iš naujesnių, vis dar besiformuojančių Kauno miesto mikrorajonų, kur šiuolaikinė mažaaukščių gyvenamųjų pastatų architektūra dera su išpuoselėta aplinka, tvarkingomis gatvėmis ir patogia infrastruktūra. Naujuose butuose naujakuriai įsikurs daugelio požiūriu patogioje Kauno vietoje — patogus ir geras susisiekimas su miesto centru bei didžiaisiais Lietuvos miestais. Greta esančiame Šilainių mikrorajone gausu ugdymo įstaigų: darželių, mokyklų, tad vaikai visada bus netoli namų. Viešojo transporto sustojimas - už 20 m nuo namo.

Butai su terasomis

Didžioji dauguma butų turės terasas, todėl gardų puodelį rytinės kavos arba linksmai pasisėdėti su draugais galėsite ir gryname lauke - Jūsų terasoje. Leidžiant laiką terasoje, Jūsų netrikdys nei lietus, nei vėjas, tad terasa Jums teiks begalę malonumų ir niekada nesukels jokių rūpesčių. Terasų dydis - nuo 3.5  iki 5.5 m².

Individualus ir adaptuotas buto išplanavimas

Jei turite minčių ir idėjų kaip patobulinti perkamo buto išplanavimą bei buto vidaus inžinerines sistemas, drąsiai galite tai įgyvendinti. Kiekvieno buto inžinerinės sistemos yra autonomiškos, bute nėra laikančiųjų konstrukcijų, todėl galite keisti tiek buto išplanavimą, tiek numatytų prietaisų bei įrenginių vietas ir taip susikurti vienintelį bei unikalų savo buto interjerą.

Daugiabučio namo savininkų bendrija

Gyventojų patogumui yra sukurta daugiabučio namo savininkų bendrija, kurios dėka yra užtikrinama kvalifikuota, profesionali ir savalaikė daugiabučio namo eksploatacinė priežiūra, namo teritorijos bei bendro naudojimo patalpų bei objektų priežiūra.


vieta

8 620 90 555
8 625  1 1 000

Susitikti ir aptarti pirkimo klausimus...
UAB "Centromera" biuras įsikūręs Mosėdžio g. 7, Kaunas